top of page
עלינו: Обо мне
Weights

קצת עליי

אלכס ירמקוביץ', בן 30 מראשון לציון. בעל 8 שנות ניסיון בתחומי אימוני הכוח ליחידים, זוגות וקבוצות קטנות. מעביר מאות אימונים בחודש ולפחות אלף כל שנה.

מוסמך מטעם וינגייט בהדרכת כושר גופני ובריאות

מעסה שוודי קלאסי

מוסמך מטעם קמפוס שיאים בייעוץ תזונת ספורט ואימון נשים בהריון (לפני ואחרי)

למי האימונים שלי מתאימים?

אנשים שרוצים תוצאות ומוכנים לעבוד בשבילן. אתם מציבים את המטרה הראשית (משקל, היקפים, פיתוח אזור מסוים) ואני אעזור לכם להגיע אליה וגם לבונוסים שנלווים אליה. 

 

אפשר להגיע אליי כמתאמנ/ת יחיד/ה או כזוג. אם תגיע/י לא כחלק מזוג, אשלב אותך עם מתאמנים ומתאמנות אחרים באימון זוגי. רובם בטווח הגילאים 25-35 אבל תמיד שמח לקבל גם גילאים אחרים.

מה עושים אצלי באימון?

אני מעביר אימוני זוגות שעיקרם זה כוח - משקולות, trx ותרגילים שעובדים על משקל גוף, שמחטבים ומעצבים אותנו.
בתחילת האימון כחימום ואירובי משלבים ולומדים גם איגרוף.

בנוסף, אני מעניק ייעוץ תזונתי אישי ומותאם לכל מתאמן/ת בנפרד לפי ההתאמות, ההעדפות, הקשיים, הניסיון או חוסר הניסיון, הקלוריות, סדר היום, החלבונים וכו'. נמדוד באופן קבוע את המשקל, אחוזי השומן וההיקפים כדי לוודא שאנחנו מגיעים למטרה. נצלם גם תמונות באופן תקופתי כדי שתמיד יהיה למה להשוות. 

הרקע שלי

גדלתי ביפו ד' - בת ים. אני מגיע ממשפחה ספורטיבית - אבא מתאגרף ואלוף אזורי לשעבר באוקראינה, ואמא מתאמנת ומתחרה בג'ודו, זוכת מקום 2 באוקראינה. מגיל 5 עד 17 התאמנתי בכדורגל בקבוצות שונות באזור: צפרירים חולון, הפועל תל אביב והפועל בת ים. בגיל 17 נכנסתי לעולם הכושר, הכוח והמשקולות, ועולם הלחימה והאיגרוף במקביל.

לימודים וניסיון מקצועי

בגיל 17, הייתי אמור להתחיל ללמוד אימון כושר אצל נדב מאירסון (הנחה בזמנו את "לרדת בגדול") בזכות מלגה של עמותת "עלם" לנוער, אבל נסיבות החיים המאתגרות של אותה תקופה לא איפשרו וחזרתי לזה אחרי 5 שנים. הפעם, בעזרת ובהכוונת רש"א.

הלימודים היו לא קלים, עד כדי כך שבקורס ראשון והשני לא הצלחתי - פחות בגלל הקושי המקצועי אלא המסגרת החברתית וההתמדה. בפעם השלישית הצלחתי וכבר בסוף הקורס המליצו עליי למכון הכושר בו היו הלימודים. 

 

אחרי הלימודים, התחלתי לבנות את היכולות שלי בעבודה קשה ואינטנסיבית. נכנסתי למכון כושר sweat תל אביב ועבדתי במקביל במכון הכושר של ימית 2000. בזמן הפנוי העברתי אימונים אישיים וזוגיים ברחבי גוש דן. באר יעקב, בת ים, הרצליה, חולון, יפו, ראשון לציון, רחובות ותל אביב - היה כיף :) 
נהגתי לנסוע ל"בית הלקוח" עם ציוד מגוון ולהעביר אימון בביתו, בפארק או בחדר הכושר שבבניין.


במשך שנתיים, עבדתי וניהלתי את סניף חולון של "ישראלבודי", רשת חנויות תוספי תזונה וייעוץ תזונתי. למדתי הרבה דברים חדשים והתמקצעתי בייעוץ תזונה.

 

אף פעם לא הפסקתי עם האימונים האישיים. לקח לי זמן להגיע לרגע שהרגשתי שאני מוכן, רוצה ובשל לפרוש כנפיים וללכת על מה שפחדתי ממנו וגם דחיתי - לפתוח מקום לאימונים אישיים וזוגיים. לבסוף לקחתי הלוואה והלכתי על זה! אני מאמן בסטודיו שלי בחולון בחמש השנים האחרונות. 

bottom of page